Eolini OÜ sai alguse ühest esimest korda emaks saanud naise vajadusest. Peamiselt vajadusest leida kogu beebi toitmise ja ise sööma õppimisega seonduvad tooted ühest kohast, millest edasi arenes vajaduspõhiselt juba muu tooteseeria.

Eolini OÜ sai loodud 2020. aasta augustis, mil lapsega kodus olles näpud sügelema hakkasid ning tekkis soov teha midagi täiesti OMA. Koduse lapse kõrvalt ise kogu kodulehe ja muu vajaliku ülesehitamine oli üks paras pingutus, mistõttu avas Eolini oma virtuaalse poe uksed jaanuaris 2021. Sellest ajast alates oleme pidevalt laiendanud tootevalikut, leidnud endale parimad kliendid, keda enda müüdavate toodetega rõõmustada ning mõnusad vestluskaaslased, kes ikka ja jälle läbi sotsiaalmeediakanalite meiega ühendust hoiavad. 

Praeguseks võib Eolini valikust lisaks lastele suunatud toodetele leida ka valiku ilusaid tooteid emadele ning praktilisi tooteid peredele. Tunneme, et ilma liigselt sildistamata, on meis veidi ka concept store hõngu, kuna soovime turule tuua ka vahvaid brände, mida hea meelega ka ise ostaksime, kuid mis ei ole otseselt seotud lastega.

Esindame ja müüme enda e-poes rõõmuga selliseid brände nagu Jollein, Crayon Rocks, Lässig, Doidy Cup, Eulenschnitt, babyLivia, OYOY Mini, nuuroo, Petit Collage, b.box, Moon Bloom, We Might Be Tiny. leo et lea, Zazu, Tidy Tot, Wee Gallery ja muud, mille valik täieneb pidevalt.

 

Diana Tamme
CEO / Asutaja